HemOm Winnet SverigeNyheterMedlemsinformationVerksamhetProjekt & rapporterSamarbeteIn EnglishKontakta ossLogga inSök
Om Winnet Sverige
Verksamheten
Bli medlem
Samarbetspartners
Styrelse

Winnet Sveriges styrelse


Ordförande

Britt-Marie S. Torstensson

britt-marie.torstensson@winnetsverige.se

Winnet Sverige
Norra Skeppsbron 3 C
803 10 Gävle




0702-60 12 77
 
Vice Ordförande
Judit Svensson

judit.svensson@winnetsverige.se


Winnet Kronoberg





Kassör
Carina Larusson

carina.larusson@winnetsverige.se

Winnet Västra Götaland


Ordinarie Ledamöter

Richard Granberg

richard.granberg@winnetsverige.se



Stockholm

Siv Lindén

siv.linden@winnetsverige.se
Winnet Sverige



 
Yvonne Kievad

yvonne.kievad@winnetsverige.se

Föreningen Christina




Malin Malmström

malin.malmstrom@winnetsverige.se

Winnet Luleå
             
 

                
Elizabeth Kaleebi                                 
elizabeth.kaleebi@winnetsverige.se

NEWS RRC, Stockholm



Lydia Liu

Winnet Nacka
 



Revisorer
Therese Malmgren, auktoriserad                     


KPMG AB


Marie Tranell

Winnet Västra Götaland





Valberedningen

Sammankallande:
Agnetha Eriksson

Marianne Lööf
marianna.loof@resurscentra.se




Winnet


Kvinnocenter i Bergsjön




                      





















Uppdaterat av AnnaStina Johansson, 2021-05-26
Utskriftsvänlig sida
Winnet Sverige • Kansli: Norra Skeppsbron 3 C, 803 10 Gävle
Provided by Webforum